Koolitajad
Mare Pork

Mare Pork Koolitaja Mare Pork on konsultant ja juhtimiskoolitaja ning Tallinna Ülikooli kliinilise psühholoogia professor. Ta on hinnatud ekspert juhtimiskompetentsuse hindamisel ja arendamisel,oodatud esineja konverentsidel.Ta on läbi viinud tippjuhtide ja -spetsialistide aastaseid kursusi ning lühemaid koolitusi. Koolitustel on läbivateks teemadeks inimese valikute suurendamine, nii igapäevastes kriitilistes olukordades kui ka tõsiste kriiside lahendamisel. Tema armastatud teemadeks on teadvuse seisundite ja mõtlemise muutused, selge teadvuse (Mindfulness-i) ideed ja tehnikad, millel on nii elufilosoofiline kui ka äärmiselt praktiline mõõde. Nii eesti kui rahvusvaheliste meeskondadega organisatsioonid tellivad temalt koolitusi eelkõige juhtimispsühholoogia teemadel. Mare Pork koolitab eesti, inglise ja vene keeles.
Martin Veinmann

Martin Veinmann Koolitaja Martin Veinmann on Eesti Draamateatri näitleja alates aastast 1972. Aastatel 1990 - 2016 oli ta Eesti Muusika- ja teatriakadeemia kõrgema lavakunstikooli (EMTA) lavakõne dotsent. Teatri kõrvalt on ta esinenud hulgas filmides, telelavastustes ning seriaalides. 2001. aastast õpetab ta esinemisoskusi koolitajana, alates 2004. Aastast tegutseb ta ka ettevõtjana. Martin Veinmann on end erialaliselt täiendanud maailma juhtivate kõnepedagoogide C.Berry, K.Linklateri ja P.Rodenburgi juures Inglismaal, Hollandis ja Soomes. Ta on andnud välja kõne- ja eneseväljendust käsitleva raamatu „Vajadus olla mõistetav“ (2001, kordustrükk 2006). Martin Veinmann on andnud üle 500 kõne- ja esinemiskoolituse nii avalikus sektoris kui ka erasektori organisatsioonidele.Kärt Kase

Kärt Kase Kärt Kasel on üle 20 aasta kogemust personalijuhtimise vallas ja selle erinevates psühholoogilistes nüanssides, mis puudutab inimeste juhtimist. Ta on töötanud ehitus-, jae- ja hulgikaubanduse, ning tootmise ja teenindus- ning telekommunikatsiooniettevõtetes tippjuhtide meeskonnas ning nõustanud neid erinevatel personaliga seotud teemadel. Nii tööstus- ja organisatsioonipsühholoogia haridus Kanadas kui ka pikk töökogemus erinevates Eesti ettevõtetes on talle näidanud, et sarnased väärtused aitavad suuremat pühendumist luua ning mõjutavad positiivselt sooritust ehk tulemusi.Indrek Maripuu

Indrek Maripuu Indrek Maripuu on ettevõtja üle tosina aasta. Eesti ühe suurima konsultatsioonifirma BDA Consulting rajaja ning ühena juhtidest aitas ta koostada enam kui saja Eesti organisatsiooni äriplaanid, tasuvusanalüüsid ja strateegiad, korraldades sadu ajurünnakuid. Nii tekkis tal huvi viiside vastu, kuidas suunata oma mõte rajale, mida igaüks ei näe. Teooriast õpitut oma kogemustega liites lõi ta ainulaadse metoodika, mis võimaldab leida uusi ideid ning treenida ennast mõtlema väljaspool piiranguid. 2010. aastal kolis Maripuu pealinnast Põlvamaale. Sellest saati on ta arendanud tooteid oma meetodi põhjal, ühtlasi õpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis ettevõtlust ning juhtinud ASi Keila Taastusravikeskus nõukogu. Indrek Maripuu on ettevõtja aastast 2001 ning on Loovusaida ja Sofable asutaja.


Elina Siilbek

Elina Siilbek Elina Siilbek on erinevaid üksusi ja organisatsioone juhtinud viimased 20 aastat ning koolitusturul toimuvaga olnud tihedalt seotud viimased 15 aastat. Saanud nii operatiivjuhtimise kui ka strateegilise personalijuhtimise kogemuse, rakendab ta saadud teadmisi nii igapäevases töös kui ka koolituste läbiviimisel. Ta on õppinud psühholoogiat ja pedagoogikat Eestis ja Taanis, tema sügavamad huvivaldkonnad on suhtlemis- ja isiksusepsühholoogia ning organisatsioonipsühholoogia. Elina on käivitanud ERE Koolitused, Äripäeva Koolituskeskuse ja Rocca al Mare Koolituskeskuse ning olnud Äripäeva personalitöö käsiraamatu kaasautor. Ta on juhtinud Äripäeva Koolitus- ja Konverentsikeskust, korraldanud konverentse ja koolitusi koostöös Eesti tipp-koolitajatega ning koolitab ka ise tipp- ja keskastme juhte ning spetsialiste – peamiselt suhtlemisoskuste, isiksusepsühholoogia, personalivaliku, motiveerimise ja juhtimise teemadel. Inimeste juhtimine, innustamine ja motiveerimine on valdkond, mis on talle huvi pakkunud aastaid. Isiksusepsühholoogia ja erinevate inimtüüpide psühholoogia ning suhtlemisstrateegiad on valdkond, mida ta on nii süvitsi uurinud kui ka oma töös rakendanud. Elina Siilbek on kaasatud ka projekti “Tagasi kooli” ja programmi „Koostööoskused 21. sajandil“ ning ta õpetab nii pedagooge kui ka gümnaasiumiõpilasi, peamisteks teemadeks on suhtlemisoskused, enesejuhtimine ja ajajuhtimine ning koostööoskused. Lisaks koolitamisele ja koolitusprogrammide koostamisele konsulteerib ta ettevõtteid juhtimisvaldkonnas ning juhib lisaks ERE Koolitustele ka 45 töötajaga sihtasutust Harku vallas.Tiit Valm

Tiit Valm Koolitaja on Tiit Valm, kellel on protsesside ja inimeste juhtimise kogemust üle 24 aasta, ta on töötanud nii väike- kui suurettevõtetes. Koolitajana on ta tegutsenud vaheldumisi tegevjuhtimisega alates 1994. aastast. Viimased 16 aastat on teda eriti huvitanud erinevad koostöö korralduse metoodikad, milles inimene kui isiksus on tähtsaim: lamedad organisatsiooni struktuurid, maatriks-struktuurid, projektijuhtimine, töögruppide töökorraldus jne. Aegade jooksul on tema abiga omandanud oma äri- ja juhtimisteadmiste vundamendi rohkem kui tuhande Eesti ettevõtte ja asutuse juhid ja võtmeisikud. Tiit Valmil on konsultandi 5. kategooris kutsetunnistus. Kutsekvalifikatsiooni tunnistuse on välja andnud Eesti Vabariigi Kutsekoda 06.01.2012 ning hetkel on nii kõrge taseme konsultandi kutsetunnistus välja antud vaid kuuele inimesele Eestis.Siret Siilbek

Siret Siilbek Siret Siilbek on 2012. aastal asutatud Advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaat ja partner. Ta on peamiselt kohtumenetlusele spetsialiseerunud advokaat, kes tegeleb oma igapäevases töös nii kahju hüvitamise nõuetega kui ka pankrotimenetlustes esile kerkivate vaidluste ja küsimustega. Ta on omandanud õigushariduse Tartu Ülikoolis ning töötanud advokaadina alates 2005. aastast. Enne Advokaadibüroo ALTERNA asutamist on Siret Siilbek alates 2009. aastast tegutsenud Alvin Rödl & Parter Advokaadibüroo kohtumenetluse töögrupi advokaadina ning oma advokaadikarjääri alustas ta Advokaadibüroos Luberg & Päts.Annika Vait

Annika Valt Annika Vait on advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaat ja partner. Ta tegeleb igapäevaselt ärinõustamisega, muuhulgas tööõiguslike küsimustega, milles on nõustanud eelkõige tööandjaid.
Enne advokaadibüroo ALTERNA asutamist töötas Annika Vait advokaadibüroos Glikman ja Partnerid vandeadvokaadina ning tehingute ja ühinguõiguse valdkonna juhina. Õigushariduse sai ta Tartu Ülikoolis, täiendavaid kogemusi on omandanud ka mainekas Londoni advokaadibüroos Pinset & Masons.


Edward Köster

Edward Köster Edward Köster on Tallinna Kaubamaja kaubandusdirektor. Varem töötas ta samas ettevõttes ostudirektorina, Kaubamajas alustas ta aga turundusdirektorina aastal 2000. 2007-2011 oli ta Soome L-Fashion grupi jaekaubanduse divisjoni direktor, juhtides neljas riigis selliste kaubamärkide nagu Luhta, Aleksi 13 ning Your Face jaekette. Edward Köster on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli tööstuse juhtimise ja planeerimise eriala 1984. aastal ja pikalt töötanud AS Baltika tippjuhtkonna liikmena. Lisaks on ta nõustanud nii erafirmasid kui ka riigiasutusi strateegia ja turunduse teemadel.


Maarika Liivamägi

Maarika Liivanägi Maarika Liivamägi alustas 1990ndate alguses Statoilis, kus õppis Skandinaavia kontserni mitmekümne aasta kogemustest. Edasi liikus Maarika Reval Hotelligruppi, kus ta alustas hotellis Olümpia müügi- ja turundusvaldkonna juhina, hiljem jätkas turundusdirektorina kogu hotelligrupis. 2001 aastal liitus ta Baltika Grupiga. Tema meeskonnas loodi Montoni bränd, mis lansseeriti samaaegselt 5 turul (Eestis, Lätis, Leedus, Ukrainas ja Poolas). Maarika Liivamägi on töötanud ka reklaamiagentuuris Idea, samuti EASis turismiarendusdirektorina ja tegelenud Eesti riigi turundamisega riigile olulistes sihtkohtades.
Koos äripartneritega on ta loonud reklaamiagentuuri Angels ning juhtinud 5 aastat panganduses elu- ja pensionikindlustuse turundust ja müüki. Alates 2011 on Maarika Liivamägi ERGO Kindlustuses juhatuse liige Eestis, Lätis ja Leedus, olles neis piirkondades müügi- ja turundusvaldkonna juht ning meeskonnajuht Eestis. Ta on õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis, omandanud MBA (ärijuhtimise magistrikraadi) ning täiendanud ennast Umeå Ülikoolis Rootsis ja Cornelli Ülikoolis USAs.


Kristjan Lepik

Kristjan Lepik Koolitaja Kristjan Lepik on nõustamisfirma Tark Investor ning portaali tarkinvestor.ee juht ja omanik. Tal on kogemus maailma börsidelt alates aastast 1996, kasuliku koolitusena on näinud ta ka Tallinna börsi raskusi aastatel 1997–1999 ja globaalsete börside raskemaid aegu aastatel 2000–2003. Aastatel 2000–2006 töötas Kristjan investeerimispangas Lõhmus Haavel & Viisemann, viimastel aastatel juhtides ettevõtte investeerimisteenuste üksust (praegune LHV) ning olles ettevõtte partner. Kristjan investeerib ka isiklikku raha maailma börsidel, seega räägib ta koolitusel teemadest, mis igapäevaselt praktilises rakenduses.
Kristjan Lepik lõpetas 2000. aastal Tartu Ülikooli majandusteaduskonna, on pidanud loenguid ja seminare Tartu Ülikoolis, EBSis, Tallinna Tehnikaülikoolis ning esinenud rohkem kui sajal investoritele ja kauplejatele suunatud seminaril.


Janek Mäggi

Janek Mäggi Janek Mäggi on PR- firma Powerhouse juht ja omanik. Lõpetanud Tartu Ülikooli õigusinstituudi õigusteaduse erialal. Ta on töötanud Äripäevas, SEB Eesti Ühispangas ja ETVs Eurovisiooni internetivärava juhina. Janek Mäggi on Tallinna Lastehaigla Toetusfondi nõukogu esimees ja Tallinna Lastehaigla nõukogu liige, Eesti Kabeliidu ning Euroopa Kabeföderatsiooni president. Ta juhib ETVs autorisaadet „Miljon senti“, kirjutab regulaarselt kolumne Õhtulehte ja Maalehte ning luuletusi Postimehele.


David Vsevjov

David Vsevjov David Vsevjov on Eesti Kunstiakadeemia professor ning mitmete raamatute, teadus- ning esseistlike artiklite ja raadiosaatesarja „Müstiline Venemaa“ autor. Pälvinud Riigi Kultuuripreemia ja Aadu Luukase missioonipreemia ning valitud ajalehe Postimees arvamusliidriks 2010.