Avatud koolitused


Koolitusprogramm tipptegijatele


LIIDER


Täiendkoolitus kaasaegsele juhile

21. november 2018 - 14. märts 2019

Koolitajad Mare Pork, Indrek Maripuu, Elar Killumets, Janika Koch-Mäe, Elina Siilbek

Sa oled nõudlik, kogemustega juht, kes otsib midagi uut – koolitust, mida siiani keegi pakkunud pole? See koolitusprogramm on mõeldud just sulle. Oleme igal aastal küsitlenud nii värskeid kui ka juba aastaid tegutsenud juhte ning koostasime uuel hooajal vastuste põhjal koolitusprogrammi, mis inspireeriks ka kõige nõudlikumat juhti. Me ei paku lihtsustatud, kõigile sobivaid vastuseid, vaid aitame näha probleeme uue nurga alt, nii et iga juht ise õige lahenduse leiaks. Me aitame näha probleeme uue nurga alt, nii nagu Sa neile varem mõelnud ei ole.

Toome Sinuni uuenduslikud põhimõtted juhtimisvaldkonnas üle maailma, parimad läbisõelutud lähenemised ning äärmiselt praktilised lahendused - kõik Sinu enese ning Sinu ettevõtte arengu teenistuseks. Tegemist on ERE Koolituste varasema täiendatud programmiga, mis on koostatud meie parimate koolitajate poolt. Eelmistel aastatel, kui pakkusime LIIDRI programmi, leidis see osalejatelt väga positiivse vastukaja.

Kutsusime oma oskusi ja kogemusi edasi andma oma koolitajate paremiku ning inimesed, kes on silma paistnud märkimisväärsete tulemustega ja oskavad väga hästi koolitada, ent on selles programmis unikaalselt uudsete ja omanäoliste lahendustega, mida mujalt ei saa. Koolituskava on süsteemne ja üksikasjalik, sellesse on kogutud juhtidele tähtsad ja huvipakkuvad teemad.

Mare Pork Mare Pork on olnud läbi aegade hinnatuim koolitaja ja tippjuhtide nõustaja, kes on alati sammukese ees Eestis levinud teadmistest ning toob sinuni teadmisi tulevikupsühholoogiast ning tehnikatest, mida sa veel täna ehk kasutada ei oska, ent kui seda tegema õpid, säästad kindlasti oma energiat ja närve igapäevatöös. Lisaks võlub ta oma isiksuse ja isikliku eeskujuna, tuues su ette töötavaid näiteid, kuidas oma elu ise paremini suunama õppida. Mitte asjata ei ole tema tippjuhtide koolitused pilgeni täis ja läbi müüdud. Ta puudutab koolituspäeva jooksul kindlasti midagi, mis just sind kõnetab. Ja teist Mare Porgi sarnast lihtsalt ei ole.

Janika Koch-Mäe Janika Koch-Mäe on koolitaja, personaaltreener ja toitumisnõustaja, kes on selles vallas tegutsenud juba 15 aastat. Ta on läbinud personaaltreenerite koolituse ja toitumisnõustaja õppe Annely Sootsi Tervisekoolis ning on end pidevalt täiendanud nii treenimise vallas kui ka toitumise teemadel ning on kursis tänapäevaste seisukohtadega mõlemas vallas. Janika omab mitut rahvusvahelist personaaltreeneri litsentsi, EOK V taseme kutsetunnistust aeroobikas ning kulturismis ja fitnessis. Lisaks igapäevasele tööle inimeste treenimise ja toitumisalase nõustamise näol on Janika tegev ka Eesti Kulturismi- ja Fitnessi Liidus juhatuse liikme ja kutsekomisjoni esinaisena ning Eesti Personaaltreenerite Liidus personaaltreenerite koolitajana.

Elar Killumets Elar Killumets on töötanud nii turundus- kui ka müügijuhina ning ˇon viimastel aastatel uurinud juhtimise edutegureid. Mõjukaid juhtimisvaldkonna teadlasi ja praktikuid ühendavate organisatsioonide liikmena toob ta meie ette kõige värskemad juhtimisvaldkonna avastused ja suunad. Ta teab ja ühendab sinu teadmisteks kokku paljude edukate juhtide ja organisatsioonide edulood, millest sul on võimalus saada kätte see kõige olulisem tuum, mida sulle tavalistel levinud juhtimiskoolitustel ei räägita.

Indrek Maripuu Indrek Maripuu on hinnatud esineja, innovatsiooni arendaja ning ärimudeli konsultant, kelle koolitustel ei hakka kunagi igav – ta haarab sind tegevusse, paneb kastist välja mõtlema ja omaenese järeldusi sünteesima viisil, mis paneb sind aega ja ruumi unustama. Ta teab, kuidas saavutada teenuse või toote eristumine ning leida üles konkurentidest möödumise võimalused.

Elina Siilbek Elina Siilbek on praktilise juhtimiskogemusega koolitaja juba viimased 20 aastat ning olles saanud nii operatiivjuhtimise kui ka strateegilise personalijuhtimise kogemuse, rakendab ta saadud teadmisi nii igapäevases töös kui ka koolituste läbiviimisel. Ta on töötanud palju inimestega ja teab, kuidas saavutada tulemusi läbi pühendunud töötajate. Tal on magistrikraad psühholoogias ja pedagoogikas, tema sügavamad huvivaldkonnad on suhtlemis-, isiksusepsühholoogia ja organisatsioonipsühholoogia. Elina on käivitanud Äripäeva Koolituskeskuse ja Rocca al Mare Koolituskeskuse ning olnud Äripäeva personalitöö käsiraamatu kaasautor. Ta on koolitanud tipp- ja keskastme juhte isiksusepsühholoogia, personalivaliku, motiveerimise ja juhtimise teemadel ning kaasatud projekti “Tagasi kooli”, kus õpetab abituriente. Samuti on ta Koostööoskuste Keskuse liige, aitamaks viia suhtlemis- ja koostööoskusi gümnaasiumiõpilasteni. Ta konsulteerib mitmeid ettevõtteid juhtimisvaldkonnas ning juhib ise praegu 50 töötajaga organisatsiooni.


Kõik need inimesed oma põhjalike kogemustega ja säravate isiksustega moodustavad vägeva koosluse ning toovad Sinuni põneva koolitusprogrammi, mida mujalt ei koge! Pane meie koolitajad proovile ja küsi lahendusi just oma ettevõtte keerulistele probleemidele!

Koolitusprogrammis saab osaleda piiratud arv inimesi, et tagada hea grupitöö ning individuaalne lähenemine. Seega saavad osaleda vaid kiiremad registreerunud.
Toimumisajad ja teemad:

21.11.2018 I päev. Indrek Maripuu. Strateegiakaart juhile: Kuhu me peaksime järgmiseks liikuma? Millised valikud mul on?

Täpsemalt koolituse kohta lugege siit.

13.12.2018 II päev. Janika Koch-Mäe ja Elina Siilbek. Tervis ja stressi kuhjumise vältimine. Tervisliku toitumise tõed ja müüdid ning tänapäevased teadmised emotsioonide ja suhete juhtimisest.

Täpsemalt koolituse kohta lugege siit.

17.01.2019 III päev. Elar Killumets. Kõrge tulemuslikkuse kultuuri loomine ja teistmoodi kontroll juhtimises. Üle võlli juhtimismudelid – mida neist „normaalsetel“ ettevõtetel õppida on?

Täpsemalt koolituse kohta lugege siit.

7.02.2019 IV päev. Mare Pork. Kaasaegsed ajakasutus- ja keskendumistehnikad. Kuidas tekitada väärt aega juurde?

Täpsemalt koolituse kohta lugege siit.

14.03.2019 V päev. Elina Siilbek. Mittemateriaalse motivatsiooni võimalused. Juhi võtmeoskused tulemuste kujundamisel. Kuidas tõmmata inimesi kaasa teisiti kui raha abil?

Täpsemalt koolituse kohta lugege siit.

Hind käibemaksuta: 1595 eurot +km. Varase tellija soodushind septembris 1396 eurot +km. Hinnale lisandub käibemaks 20%. Hind sisaldab koolitust viiel päeval, kvaliteetseid koolitusmaterjale, rikkalikku toitlustust lõunapausi ja kohvipauside ajal. NB! Grupi suurus on piiratud, grupp täidetakse registreerumise järjekorras. Programmis on võimalik osaleda ka moodulikaupa, sellisel juhul on ühe mooduli hind võrdne meie ühepäevase koolituse hinnaga, mille leiate iga koolituse kirjelduse alt.

Koolitus toimub Tallinnas erinevates kesklinna hotellides. Toimumiskoha ning koolituspäevade praktiline info saadetakse osalejatele peale registreerumist. Koolitus toimub, kui on kogunenud vähemalt 5 huvilist ning koolitusgrupi suurus on piiratud kuni 12 inimesega.