KoolitusedKoolitusprogramm tipptegijatele


LIIDER


Täiendkoolitus kaasaegsele juhile

28. november 2019 - 12. märts 2020

Koolitajad Mare Pork, Andres Liinat, Indrek Maripuu, Mart Raik, Elina Siilbek jt.

Sa oled nõudlik, kogemustega juht, kes otsib midagi uut – koolitust, mis oleks piisavalt põhjalik, ent samas mitte liiga palju su aega rööviv, midagi iseseisvale mõtlejale, mis arvestaks ka sinu seniste kogemustega? See koolitusprogramm on mõeldud just sulle. Koostasime uuel hooajal koolitusprogrammi, mis inspireeriks ka kõige nõudlikumat juhti. Me ei paku lihtsustatud, kõigile sobivaid vastuseid, vaid aitame näha probleeme uue nurga alt, nii et iga juht ise õige lahenduse leiaks.
See pole juhtimise A ja B, väid pigem midagi, mis koondab tõelisi tegijaid nii osalejate kui ka koolitajate seas. Koolituskava on süsteemne ja üksikasjalik, sellesse on kogutud vaid juhtidele tähtsad ja huvipakkuvad teemad.

Toome Sinuni uuenduslikud põhimõtted juhtimisvaldkonnas, parimad läbisõelutud lähenemised ning praktilised lahendused - kõik Sinu enese ning Sinu inimeste arengu teenistuseks.
Tegemist on ERE Koolituste varasema täiendatud programmiga, mis on koostatud meie parimate koolitajate poolt. Eelmistel aastatel, kui pakkusime LIIDRI programmi, leidis see osalejatelt väga positiivse vastukaja.
Kutsusime oma oskusi ja kogemusi edasi andma oma koolitajate paremiku ning inimesed, kes on silma paistnud märkimisväärsete tulemustega ja oskavad väga hästi koolitada, et tuua sinuni omanäolised lahendused, mida mujalt ei saa.

Mare Pork on olnud läbi aegade hinnatuim koolitaja ja tippjuhtide nõustaja, kes on alati sammukese ees Eestis levinud teadmistest ning toob sinuni teadmisi tulevikupsühholoogiast ning tehnikatest, mida sa veel täna ehk kasutada ei oska, ent kui seda tegema õpid, säästad kindlasti oma energiat ja närve igapäevatöös. Lisaks võlub ta oma isiksuse ja isikliku eeskujuna, tuues su ette töötavaid näiteid, kuidas oma elu ise paremini suunama õppida. Mitte asjata ei ole tema tippjuhtide koolitused pilgeni täis ja läbi müüdud. Ta puudutab koolituspäeva jooksul kindlasti midagi, mis just sind kõnetab. Ja teist Mare Porgi sarnast lihtsalt ei ole.

Andres Liinatil on mitmekülgne kogemus nii era- kui ka avalikust sektorist, ta on edukalt juhtiminud nii suuri kui väiksemaid organisatsioonide, nii juhi kui ka ettevõtjana. Tal on kogemus nii küpsete kui ka startapilike ettevõtete juhina sellistest organisatsioonidest nagu Reval Hotelligrupp, Tallinna Kaubamaja, Hansapank, Bookinghouse.net, Tartu Ülikool. Viimase huvitava väljakutsena juhtis ta hiljuti Eesti edukamaks ettevõtteks tunnistatud AS Cleveron.

Indrek Maripuu on hinnatud esineja, innovatsiooni arendaja ning ärimudeli konsultant, kelle koolitustel ei hakka kunagi igav – ta haarab sind tegevusse, paneb kastist välja mõtlema ja omaenese järeldusi sünteesima viisil, mis paneb sind aega ja ruumi unustama. Ta teab, kuidas saavutada teenuse või toote eristumine ning leida üles konkurentidest möödumise võimalused.

Elina Siilbek on praktilise juhtimiskogemusega koolitaja juba viimased 20 aastat ning olles saanud nii operatiivjuhtimise kui ka strateegilise personalijuhtimise kogemuse, rakendab ta saadud teadmisi nii igapäevases töös kui ka koolituste läbiviimisel. Ta on töötanud palju inimestega ja teab, kuidas saavutada tulemusi läbi pühendunud töötajate. Tal on magistrikraad psühholoogias ja pedagoogikas, tema sügavamad huvivaldkonnad on suhtlemis-, isiksusepsühholoogia ja organisatsioonipsühholoogia. Elina on käivitanud Äripäeva Koolituskeskuse ja Rocca al Mare Koolituskeskuse ning olnud Äripäeva personalitöö käsiraamatu kaasautor. Ta on koolitanud paljusid tipp- ja keskastme juhte isiksusepsühholoogia, personalivaliku, motiveerimise ja juhtimise teemadel ning konsulteerib mitmeid ettevõtteid juhtimisvaldkonnas. Praegu juhib ta 50 töötajaga organisatsiooni.

Mart Raik on kogemustega juht ja koolitaja, kes on juhtinud organisatsioone, mille suurus on ulatunud kümnest kuni kaugelt üle tuhande töötajani. Juhina teab ta, kui oluline on tulemuste saavutamine inimeste kaudu, nende teadmiste, innustuse ja pühendumuse kaudu. Mart Raik on inimesi regulaarselt juhendanud ja koolitanud 90ndate algusest alates ning on olnud nii alustavate kui ka kogenud juhtide mentoriks. Ta on olnud Vanemuise teatri direktor, Finest Hotel Grupi tütarettevõtte juht ning juhatuse esimees hotellis Strand. Huvitav väljakutse oli tema jaoks suure erakooli loomine Keila Hariduse SA juhatuse esimehena. Mart Raik on lugenud juhtimisloenguid Tartu Ülikoolis ja Tallinna Ülikoolis, siiani nõustab era- ja avalikku sektorit. Alates 2012 juhib ta ettevõttet Cellin Technologies OÜ ning tegutseb koolitaja ja konsultandina ERE Koolitustes.

Kõik need inimesed oma põhjalike kogemustega ja säravate isiksustega moodustavad vägeva koosluse ning toovad Sinuni põneva koolitusprogrammi, mida mujalt ei koge! Pane meie koolitajad proovile ja küsi lahendusi just oma ettevõtte keerulistele probleemidele!
Koolitusprogrammis saab osaleda piiratud arv inimesi, et tagada hea grupitöö ning individuaalne lähenemine. Seega saavad osaleda vaid kiiremad registreerunud.

Toimumisajad ja teemad:
28.11.2019 I päev. Alustame algusest. Kõige põletavam probleem juhtide töös.
Mare Pork. Kaasaegsed ajakasutus- ja keskendumistehnikad. Kuidas tekitada väärt aega juurde?

12.12.2019 II päev. Kõige keerulisem on juhtida inimesi.
Andres Liinat. Meeskonna juhtimine. Praktikult praktikule.

16.01.2020 III päev. Kastist välja mõtlemise meetodid juhtimises..
Indrek Maripuu. Strateegiakaart juhile: Kuhu me peaksime järgmiseks liikuma? Millised valikud mul on?

13.02.2020 IV päev. Liidriks-olemise kunst ja teadus.
Elina Siilbek. Mittemateriaalse motivatsiooni võimalused. Juhi võtmeoskused tulemuste kujundamisel. Kuidas tõmmata inimesi kaasa teisiti kui raha abil?

12.03.2020 V päev. Klassi kokkutulek: Õppimist väärt praktikate päev.
Praktiline koolitus koos ettevõtete külastusega. Külastame ettevõtteid, mille juhtidelt on õppida väärt kogemusi ja nõuandeid valdkondadest, millest me liiga palju ei tea. Selle päeva programm on koostatud spetsiaalselt LIIDRI osalejatele. Igas ettevõttes uurime töö- ja juhtimispõhimõtteid ning kiikame telgitagustesse, kuhu muidu ei pääseks. NB! Tegemist on osalejate poolt kõrgelt hinnatud mooduliga LIIDRI programmis, kohtade arv on piiratud! Päeva modereerib Mart Raik.

Hind käibemaksuta: 1994 eurot +km. Varase tellija soodushind juunist septembrini 1594 eurot +km. Hinnale lisandub käibemaks 20%. NB! Grupi suurus on piiratud, grupp täidetakse registreerumise järjekorras. Programmis on võimalik osaleda ka moodulikaupa, sellisel juhul on ühe mooduli hind võrdne meie ühepäevase koolituse hinnaga, mille leiate iga koolituse kirjelduse alt.  
Koolitus toimub Tallinnas erinevates kesklinna hotellides. Toimumiskoha ning koolituspäevade praktiline info saadetakse osalejatele peale registreerumist. Koolitus toimub, kui on kogunenud vähemalt 5 huvilist ning koolitusgrupi suurus on piiratud kuni 12 inimesega.