Avatud koolitused


Koolitusprogramm tipptegijatele


LIIDER


Täiendkoolitus kaasaegsele juhile

2. november 2017 - 15. veebruar 2018
Koolitajad Mare Pork, Indrek Maripuu, Elar Killumets, Klaas Jan Reincke, Elina Siilbek.

Sa oled nõudlik, kogemustega juht, kes otsib midagi uut – koolitust, mida siiani keegi pakkunud pole? See koolitusprogramm on mõeldud just sulle. Küsitlesime nii värskeid kui ka juba aastaid tegutsenud juhte ning koostasime vastuste põhjal koolitusprogrammi, mis inspireeriks ka kõige nõudlikumat juhti. Me ei paku lihtsustatud, kõigile sobivaid vastuseid, vaid aitame näha probleeme uue nurga alt, nii et iga juht ise õige lahenduse leiaks. Me aitame näha probleeme uue nurga alt, nii nagu Sa neile varem mõelnud ei ole.

Toome Sinuni uuenduslikud põhimõtted juhtimisvaldkonnas üle maailma, parimad läbisõelutud lähenemised ning äärmiselt praktilised lahendused - kõik Sinu enese ning Sinu ettevõtte arengu teenistuseks. Tegemist on ERE Koolituste varasema täiendatud programmiga, mis on koostatud meie parimate koolitajate poolt. Eelmistel aastatel, kui pakkusime LIIDRI programmi, leidis see osalejatelt väga positiivse vastukaja.

Kutsusime oma oskusi ja kogemusi edasi andma oma koolitajate paremiku ning inimesed, kes on silma paistnud märkimisväärsete tulemustega ja oskavad väga hästi koolitada, ent on selles programmis unikaalselt uudsete ja omanäoliste lahendustega, mida mujalt ei saa. Koolituskava on süsteemne ja üksikasjalik, sellesse on kogutud juhtidele tähtsad ja huvipakkuvad teemad.

Mare Pork Mare Pork on olnud läbi aegade hinnatuim koolitaja ja tippjuhtide nõustaja, kes on alati sammukese ees Eestis levinud teadmistest ning toob sinuni teadmisi tulevikupsühholoogiast ning tehnikatest, mida sa veel täna ehk kasutada ei oska, ent kui seda tegema õpid, säästad kindlasti oma energiat ja närve igapäevatöös. Lisaks võlub ta oma isiksuse ja isikliku eeskujuna, tuues su ette töötavaid näiteid, kuidas oma elu ise paremini suunama õppida. Mitte asjata ei ole tema tippjuhtide koolitused pilgeni täis ja läbi müüdud. Ta puudutab koolituspäeva jooksul kindlasti midagi, mis just sind kõnetab. Ja teist Mare Porgi sarnast lihtsalt ei ole.

Klaas-Jan Reincke Klaas-Jan Reincke on Eestis pikalt elanud hollandlane, kes võlub osalejaid oma mitmekihiliste kogemuste ja põneva esituslaadiga. Tema enda juhtimiskogemusi ja mitme riigi võrdlust täiendavad teaduslikud uuringud, mida ta koos oma meeskonnaga kasutab selleks, et õpetada sulle kinnitatud ja töötavaid lahendusi töödisaini ning juhtimise valdkonnast. Ta teab kasulikke võtteid, kuidas saavutada olukorda, kus inimesed ei tee tööd pelgalt palga pärast või käsuliini tõttu, ning kuidas kaasata inimesed mistahes eesmärke pühendunult ellu viima. Sellele koolitusele võtab ta kaasa oma teadmiste paremiku. Klas-Jan koolitab selges eesti keeles.

Elar Killumets Elar Killumets on töötanud nii turundus- kui ka müügijuhina. Nii juhtimise praktiku kui nüüd konsultandina on ta suutnud murda arusaamu, et muutused või areng on paratamatult valulikud protsessid. Mõjukaid juhtimisvaldkonna teadlasi ja praktikuid ühendavate organisatsioonide liikmena toob ta meie ette kõige värskemad juhtimisvaldkonna avastused ja suunad. Ta teab ja ühendab sinu teadmisteks kokku valitud juhtide ja organisatsioonide edulood, millest sul on võimalus saada kätte see kõige olulisem tuum, mida sulle tavalistel levinud juhtimiskoolitustel ei räägita.

Indrek Maripuu Indrek Maripuu on hinnatud esineja, innovatsiooni arendaja ning ärimudeli konsultant, kelle koolitustel ei hakka kunagi igav – ta haarab sind tegevusse, paneb kastist välja mõtlema ja omaenese järeldusi sünteesima viisil, mis paneb sind aega ja ruumi unustama. Ta teab, kuidas saavutada teenuse või toote eristumine ning leida üles konkurentidest möödumise võimalused. Indrek Maripuu on ettevõtja aastast 2001 ning on Loovusaida ja Sofable asutaja.

Elina Siilbek Elina Siilbek on erinevaid üksusi ja organisatsioone juhtinud viimased 20 aastat ning koolitusturul toimuvaga olnud tihedalt seotud viimased 15 aastat. Saanud nii operatiivjuhtimise kui ka strateegilise personalijuhtimise kogemuse, rakendab ta saadud teadmisi nii igapäevases töös kui ka koolituste läbiviimisel. Ta on õppinud psühholoogiat ja pedagoogikat Eestis ja Taanis, tema sügavamad huvivaldkonnad on suhtlemis- ja isiksusepsühholoogia ning organisatsioonipsühholoogia. Elina on käivitanud ERE Koolitused, Äripäeva Koolituskeskuse ja Rocca al Mare Koolituskeskuse ning olnud Äripäeva personalitöö käsiraamatu kaasautor. Ta on juhtinud Äripäeva Koolitus- ja Konverentsikeskust, korraldanud konverentse ja koolitusi koostöös Eesti tipp-koolitajatega ning koolitab ka ise tipp- ja keskastme juhte ning spetsialiste – peamiselt suhtlemisoskuste, isiksusepsühholoogia, personalivaliku, motiveerimise ja juhtimise teemadel. Inimeste juhtimine, innustamine ja motiveerimine on valdkond, mis on talle huvi pakkunud aastaid. Isiksusepsühholoogia ja erinevate inimtüüpide psühholoogia ning suhtlemisstrateegiad on valdkond, mida ta on nii süvitsi uurinud kui ka oma töös rakendanud. Elina Siilbek on kaasatud ka projekti “Tagasi kooli” ja programmi „Koostööoskused 21. sajandil“ ning ta õpetab nii pedagooge kui ka gümnaasiumiõpilasi, peamisteks teemadeks on suhtlemisoskused, enesejuhtimine ja ajajuhtimine ning koostööoskused. Lisaks koolitamisele ja koolitusprogrammide koostamisele konsulteerib ta ettevõtteid juhtimisvaldkonnas ning juhib lisaks ERE Koolitustele ka 45 töötajaga sihtasutust Harku vallas.


Kõik need inimesed oma põhjalike kogemustega ja säravate isiksustega moodustavad vägeva koosluse ning toovad Sinuni põneva koolitusprogrammi, mida mujalt ei koge! Pane meie koolitajad proovile ja küsi lahendusi just oma ettevõtte keerulistele probleemidele!

Koolitusprogrammis saab osaleda piiratud arv inimesi, et tagada hea grupitöö ning individuaalne lähenemine. Seega saavad osaleda vaid kiiremad registreerunud.
Toimumisajad ja teemad:

2.11.2017 I päev. Indrek Maripuu. Strateegiakaart juhile: Kuhu me peaksime järgmiseks liikuma? Millised valikud mul on?
16.11.2017 II päev. Klaas-Jan Reicke. Töödisain - uus juhtimismeetod tulemuste kujundamisel. Oska kujundada oma inimeste ja enda töö meeldivaks ja tõhusaks!
14.12.2017 III päev. Elina Siilbek. Mittemateriaalse motivatsiooni võimalused. Kuidas tõmmata inimesi kaasa teisiti kui raha abil?
18.01.2018 IV päev. Elar Killumets. Kõrge tulemuslikkuse kultuuri loomine ja teistmoodi kontroll juhtimises. Üle võlli juhtimismudelid – mida neist „normaalsetel“ ettevõtetel õppida on?
15.02.2018 V päev. Mare Pork. Kaasaegsed ajakasutus- ja keskendumistehnikad. Kuidas tekitada väärt aega juurde?

Hind käibemaksuta: 1495 eurot +km. Varase tellija soodushind mais kuni septembris 1396 eurot +km. Hinnale lisandub käibemaks 20%. Hind sisaldab koolitust viiel päeval, kvaliteetseid koolitusmaterjale, rikkalikku toitlustust lõunapausi ja kohvipauside ajal. NB! Grupi suurus on piiratud, grupp täidetakse registreerumise järjekorras. Programmis on võimalik osaleda ka moodulikaupa, sellisel juhul on ühe mooduli hind võrdne meie ühepäevase koolituse hinnaga, mille leiate iga koolituse kirjelduse alt.

Koolitus toimub Tallinnas erinevates kesklinna hotellides. Toimumiskoha ning koolituspäevade praktiline info saadetakse osalejatele peale registreerumist. Koolitus toimub, kui on kogunenud vähemalt 5 huvilist ning koolitusgrupi suurus on piiratud kuni 12 inimesega.