Avatud koolitusedAvatud koolitused


Praktiline koolitus koos ettevõtete külastusega


Õppimist väärt praktikate päev.

Me pakume sellist võimalust - osaleda väga eksklusiivsel, ainult nelja inimese ja moderaatori töötoas, mille eesmärk on kuulata ja rääkida nii, et sellest oleks kasu nii endale kui ka teistele ning lubame, et pärast seda päeva näed oma probleemi ja elu juba teisiti.

Olete kuulnud ütlust: üks pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna? Lisame siia, et kogemus ütleb veel rohkem ja et oma silm on kuningas. Külastame ettevõtteid, mille juhtidelt on õppida väärt kogemusi ja nõuandeid valdkondadest, millest me liiga palju ei tea. Igas ettevõttes uurime töö- ja juhtimispõhimõtteid ning kiikame telgitagustesse, kuhu muidu ei pääseks. NB! Tegemist on osalejate poolt kõrgelt hinnatud programmiga, kohtade arv on piiratud! Eelisjärjekorras saavad osaleda programmi LIIDER osalejad, vabade kohtade olemasolul ka kõik teised huvilised. Päeva modereerib Mart Raik.

Oleme varemgi teinud väljasõite põnevatesse ettevõtetesse ning osalejate tagasiside on olnud äärmiselt positiivne. „Ma poleks kunagi arvanud, et õpin just selliselt päeval korraga nii palju,“ ütles üks tippjuht. „Ma ootasin sellelt päevalt tegelikult kõige vähem,“ lisas üks pikas juhtimisprogrammis osaleja, „ent sain rohkem uusi teadmisi kui ma kunagi ühelgi koolitusel olen saanud“.

Koolituspäev toimub 12. märtsil 2020. Osalustasu 259 eurot + km 20% sisaldab lisaks koolitusele ja põnevatele kontaktidele ka juhtimisraamatut „Tee nii!“.

Pakub huvi? Küsige koolitajalt endalt lisainfot telefonil 5099885.

Registreerimiseks valige Teile sobiv võimalus:  Registreeruge