Avatud koolitusedAvatud koolitused


Sinu probleemi töötuba


Kas Sul on koht, kus saad oma probleemi või mistahes teemal olla kuulatud vähemalt 45 minutit järjest? Ilma, et keegi segaks, targutaks, pealiskaudselt noogutades kuulamist teeskleks? Kas oled ise kuulanud head kogemust mõnel tõeliselt healt tegijalt, aga alles pärast seda, kui ta on põhjalikult aru saanud Sinu praeguse töö, väljakutsete või probleemide olemusest?

Me pakume sellist võimalust - osaleda väga eksklusiivsel, ainult nelja inimese ja moderaatori töötoas, mille eesmärk on kuulata ja rääkida nii, et sellest oleks kasu nii endale kui ka teistele ning lubame, et pärast seda päeva näed oma probleemi ja elu juba teisiti.

ERE uus koolitus baseerub põhimõttel, et iga probleemi lahkamiseks ja lahendamiseks on kõigepealt vaja aega ja õigeid küsimusi ning võimalust sellest põhjalikult rääkida. Nii, et asi saab selgemaks endale ja et teised saaksid lisada oma kogemusest just sulle vajalikku ja kasulikku.

Pole ju meil sageli võrdseid “sparringupartnereid “, kellega samal tasemel nõu pidada, mentoreid ega nõuandjaid, enamasti peab ise tegema väga olulisi ja mõnikord ka pingelisi otsuseid. Samas on tegijatel (mitte ainult juhtidel, aga ka oma ala professionaalidel igal alal) sageli häid mõtteid ja nõuandeid, mida teistele edasi anda saaks, kui oleks vaid koht ja aeg, kus seda teha. Kui kokku saavad rohkem kui kaks aju, võib tulemus olla ootamatu ja loov.

Pakume nüüd seda aega ja kohta, et anda võimalus omavahel väikeses ringis kogemusi vahetada, teistele nõu anda ja ise teistelt õppida ning saada inspiratsiooni üksteise teadmistest ja isiksustest.

Me pakume Sulle kõigepealt võimalust segamatult rääkida ning tähelepanelikult kuulatud olla ning seejärel aidata Sul nii ennast kui ka probleemi olemust paremini mõista. Me usume, et inimestel on palju õppida üksteiselt, anda ja võtta vastu kogemusi, teadmisi, inspiratsiooni, mida mujal ei koge ja koolitustelt ei õpi. Me aitame leida lahendusi Su igapäevases töös teiste inimeste abil.

Koolitus on lahendustekeskne. Kasutame tehnikaid, mis aitavad Sul leida Sinu töös lahendusi, ning lubame, et kui Sa lahkud ilma ühegi ideeta, mida edaspidi kasutada saaksid, maksame raha tagasi.

NB! Esimesse gruppi saab ainult 4 inimest. Praegu on valida kahe kuupäeva vahel. Kui osaleda soovijaid on rohkem, võtame nendega ühendust, et kokku leppida uus kuupäev.

See on kogemuste vahetamise ja arvamuse vahetamise koht neile, kes on elus üht-teist saavutanud, aga tahavad veel õppida ja jagada. Koolitusel lähtutakse juhtimispraktikate ja teooriate tänapäevastest meetoditest ning aidatakse probleemi süveneda viisil, mida igapäevaelu sageli ei võimalda.

Koolituspäeva juhivad ja modereerivad pikaaegsete kogemustega tippjuht ja koolitaja Mart Raik ning juhtimiskommunikatsiooni koolitaja ning juhtide nõustaja Elina Siilbek. Täpsemalt koolitajate kohta uuri siit.

Ajakava
 • 9:45 - 10:00 Saabumine ja hommikukohv
 • 10:00 - 11:30 Koolitus
 • 11:30 - 11:45 Kohvipaus
 • 11:45 - 13:15 Koolitus
 • 13:15 - 14:15 Lõuna
 • 14:15 - 15:45 Koolitus
 • 15:45 - 16:00 Kohvipaus
 • 16:00 - 17:00 Koolitus

 • KoolitusKoolituse soodushind on 339 eurot+km. Täishind on 499+km. Hind sisaldab: koolitust, koolitusmaterjale, toitlustust: lõunasööki ja kolme kohvipausi.

  Soodushind kehtib kuni üks nädal enne koolituse algust.

  Pakub huvi? Küsige koolitajalt endalt lisainfot telefonil 5099885.

  Registreerimiseks valige Teile sobiv võimalus:  Registreeruge