KoolitusedMeeskonnakoolitus Lõuna-Eestis


Aastalõpu pöörane ajurünnak pärapõrgus

Mida teeme uutmoodi, et järgmine aasta tuleks veel parem?
Tutvustus:
Kui näed inimest ratsutamas selg ees, siis miks arvad, et ratsanik on tagurpidi? Võib olla on hoopis hobune tagurpidi?

Oled vahel tundnud, et olete mingi olulise küsimuse lahendamisel oma tiimiga nagu kinni jäänud? Senised lahendused ei toimi ja uut ning õiget pole veel leidnud? Või tahate tiimiga maha istuda ning järgmise perioodi plaanidesse süveneda?
Detsember ja jaanuar on hea aeg, et võtta oma lähemate kolleegidega aeg maha ning mõelda üheskoos, kuidas edasi minnes asju veel nutikamalt teha.
Oleme sellele mõeldes pannud Sinu meeskonna jaoks kahepäevase tervikliku programmi, mis parimal moel kombineerib totaalse keskkonnavahetuse, loova mõtlemise tehnikad ja erinevad lõõgastumisvõimalused. Kõik selleks, et tuua teid välja harjumuspärastest mõttemustritest ning aidata leida senisest tõhusamaid lahendusi.
Programm
Ettevalmistus: * Eelkohtumine ja intervjuu lähteülesande täpsustamiseks (toimub tellija juures enne programmi algust)

I päev
* 17:00 – 17:15 - Programmi ja koha tutvustus
* 17:15 – 18:45 - I sessioon: “Fookuse defineerimine”
* 19:00 – 22:00 - Elamustoitlustus: Metsarestorani õhtusöök või saun ja suupisted
* Ööbimine

II päev
* 08:00 – 09:00 - Hommikusöök
* 09:00 – 12:00 - II sessioon: “200 lahendust”
* 12:00 – 13: 00 - Lõuna
* 13:00 – 17:00 – Inspiratsioonilaks: looduslike küünalde meisterdamise töötuba Wiera küünlakojas või räätsamatk Meenikunoo rabas
* 17:00 – 19:00 - III sessioon: “Valik ja arendamine ehk 10 tippideed”
* 19:00 – 21:00 Elamustoitlustus: Metsarestorani õhtusöök
* Ööbimine

III päev
* 08:00 – 09:00 - Hommikusöök
* 09:00 – 12:00 - IV sessioon: “5 järgmist sammu”
* 12.00 Kojusõit
Tulemus?
Programmi tulemusel olete lahendanud oma organisatsiooni jaoks aktuaalse väljakutse – mõistnud selle sisu, leidnud palju võimalikke lahendusi ning valinud nende seast need, millega edasi lähete.
Märkimisväärne osa ajast kulub ka analüüsile ja otsustamisele – peate üheskoos jõudma kokkuleppele ning olulised lahendused välja valima.
Programmi meelelahutuslik osa on andnud võimaluse visata töö mõtted hetkeks kõrvale ja suhelda kolleegidega uues olukorras. Kindlasti saate nende sel moel nende kohta üht-teist uut teada.
Selle kahe päeva jooksul paraneb eelneva tulemusel ka meeskonna koostöövõime ja tahe.
Kes?
Programmi koostab ja viib läbi Indrek Maripuu – täpsem tutvustus: http://www.maripuu.eu/indrekmaripuu/
Kus?
Süvenemise ja vaatenurga vahetamise eelduseks on totaalne keskkonna vahetus. Seda programmi viiakse läbi Loovusaida stuudios Lõuna-Eesti metsas. Vaata asukohta siit: http://www.maripuu.eu/neitsijarve-loovusait/asukoht/
Inspiratsioonitegevuste tutvustused
Looduslike küünalde meisterdamise töötuba Wiera küünlakojas
Wiera küünlakoda on võtnud südameasjaks valmistada looduslikke käsitööküünlaid – küünlad on valmistatud looduslikust sojavahast ning aroomiõlidest, eriliseks teeb need küünlad puidust tahid. Küünlad on kaunistatud Seto tikandiga.
Looduslike küünalde valmistamise õpitoa käigus õpite tundma sojavahast küünalde valamise kunsti. Tutvute küünalde toorainetega nagu sojavaha, värvid ning aroomiõlid. Oma küünla jaoks on osalejal võimalik valida 3 erineva aroomiõli vahel. Valmistatud küünal jääb igaühele endale, mis annab suurepärase võimaluse põletada ise tehtud küünal kontoris või kodus.

Räätsamatk
Räätsamatk on puhkus. Meie rabamatkad on puhkamiseks ning avastamiseks. Oleme marsruudid valinud nii, et sinna jääks kõik põnev. Teekonnad on just nii parajad, et säiliks parimad emotsioonid.
Räätsamatk on ka mugav. Külaliste mugavus on meile tähtis. Matkad algavad ja lõppevad lõkkeplatsidel. Et oleks hea parkida, toimetada, hiljem muljetada ning lõkke ääres keha kinnitada. Kasutame räätsasid, mida saab kiirelt jalga panna ja ära võtta. Keha toetamiseks mätastel on erilised suurte rõngastega matkakepid. Jalgade kuivana hoidmiseks pakume sääriseid.

Metsarestorani õhtusöök
Elamustoitlustuseks nimetame toidu valmistamise ja serveerimise kunsti vabas looduses. See on metsarestoran, kus süüa pakutakse vabas looduses ning interjöör vaheldub aastaaegade muutudes. Elamus saabub ehedast toidust, mis osaliselt valmib elusal tulel. Pole plastnõusid, kiletelke, ega aiatoole. On elus lõke, puuliuad, kuksad, lõkkepannid ja nõgine kohvikann.
Registreerimiseks valige Teile sobiv võimalus:
- registreeruge meie kodulehel, vajutades koolituse juures linki Registreeru!
- saatke registreerumissoov aadressil registreerimine@erekoolitus.ee
- helistage telefonil 6843211 või 56644381 .

Hind alates 199€/inimene (min 10 inimest). Täpse hinnapakkumise saamiseks saatke meile kiri, täpsustame lähteülesande ja oodatava tulemuse ning me teeme omapoolse pakkumise. Hinnale lisandub käibemaks 20%.

Pakub huvi? Lisainfot küsige telefonil 6 843 211, kirjutage aadressil info@erekoolitus.ee või