KoolitusedMartin Veinmanni koolitus kontakti ja usalduse saavutamise oskuste omandamiseks


Enesekehtestamise ja mõjulepääsemise oskused

Suhete märkamatud mõjutajad

Praktiline koolitus Martin Veinmannilt

Paljudel ametikohtadel pole küll otseselt vaja avalikult esineda, kuid on palju kohtumisi, kus tulemus sõltub ometi mitte ainult enesekindlusest ja võimest ennast selgelt väljendada, vaid ka võimest panna end teise inimese/kliendi/koostööpartneri olukorda. Kas teate, kuidas te tegelikult oma ümbritsevaid sugereerite ainuüksi oma välimuse ja olekuga? Kui palju kliendi otsustest teie töö kohta sõltub tegelikult sellest, millest te ei räägi sõnadega?

Milliseid sugestsioone teete Teie ümbrusele? Milliseid Te tahaksite teha? Kas on võimalikud konfliktid soovide ja tegelikkuse vahel?

Kindel on see, et mitte ainult sõnad, vaid kogu teie olemus – riietus, asend, liigutused, näoilme, hääletoon – mõjutavad teisi tegema just sellist, aga mitte teistsugust otsust – ostma teie toodet või mitte, olema teiega nõus või mitte, tulema teie juurde teistkordselt või mitte.

See koolitus ongi mõeldud just selliste ametikohtade esindajatele, kellel tuleb oma olemisega (keha ja häälega) kiiresti mõju saavutada. Koolitus aitab oma keha ja häält paremini ette valmistada ning pöörata tähelepanu olulistele faktoritele iseenda olekus, mis võivad mõjutada kliendi otsust teie toote või teenuse kohta.

Kuidas olla inimesega ühel lainel? Kuidas tunda end oma kehas hästi? Millest sõltub enesekindlus? Kuidas mitte rikkuda oma enesekindlusega suhteid kliendiga? Kuidas saavutada kiiresti kontakt? Millal meid usutakse? Müüme me vaid toodet ja teenust või veel midagi? Kuidas pääseda konfliktidest? Kuidas neid juhtida?

Nendele ja paljudele muudele küsimustele annavad vastuse just selle koolituse teemad.

Koolituselt saate:
* Teadmised kontakti ja usutavuse saavutamisest;
* Näpunäiteid konflikti juhtimieks ja suhete loomise, taastamise ja säilitamise kohta;
* Oskused oma hääle, keha ja väljendusvahendite mõjusamaks kasutamiseks;
* Arusaama oma võimalustest inimeste mõjutamisel;
* Praktilisi harjutusi hääle ja keha lõdvestamiseks ja mõjusamaks kasutamiseks.

Teemad:
1. Sissejuhatav enesevaatlus. Küsimuste sõnastamine. Õppimise 4 astet.
2. Rapoor. Sõbralike ja usalduslike suhete loomine, säilitamine ja taastamine. Konfliktid ja nende juhtimine. Kohandumine ja antirapoor. Seisukohtade Aikido.
3. Suhtlemine - mõtete ja keha keel.
4. Suhtlemise olemus ja eesmärk.
5. Verbaalne kõne ja kuulamine. Dialoog.
6. Sõnad. Tõde ja vale. Mitteusutav tõde ja usutav vale.
7. Audio-info – parakeel. Hääl kui suhe. Hingamine ja energeetika. Kuulmine ja kuulamine.
8. Visuaalne info - kehakeel. Olemine ja näimine. Vaatamine, silmside, pilk ja pilgu liikumine. Näoilmed. Pokkerimäng. Asendid. Žestid.
9. Keha valmisolek. Keha kui teejuht häälele ja mõtetele.

Ajakava
9:45 - 10:00 Saabumine
10:00 - 11:30 Koolitus
11:30 - 11:45 Kohvipaus
11:45 - 13:15 Koolitus
13:15 - 14:15 Lõuna
14:15 - 15:45 Koolitus
15:45 - 16:00 Kohvipaus
16:00 - 17:00 Koolitus


Hind sisaldab koolitust, koolitusmaterjale, toitlustust lõunapausi ja kohvipauside ajal. NB! Grupi suurus on piiratud, grupp täidetakse registreerumise järjekorras.
Koolitaja Martin Veinmann
Martin Veinmann Martin Veinmann on Eesti Draamateatri näitleja ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Kõrgema Lavakunstikooli dotsent. 1972. aastast, mil Veinmann lõpetas Tallinna Riikliku Konservatooriumi lavakunstikateedri V lennu, töötab ta Eesti Draamateatris. Teatri kõrvalt on ta esinenud hulgas filmides, telelavastustes ning seriaalides. 1990. aastast õpetab Veinmann lavakõnet EMTA Kõrgemas Lavakunstikoolis, 2001. aastast esinemisoskusi koolitajana eri firmades. Martin Veinmann on pidanud üle 200 kõnekoolituse avalikus ja erasektoris. 2001. aastal ilmus tema raamat kõnest ja kõnetehnikast „Vajadus olla mõistetav“ (kordustrükk 2006).

Pakub huvi? Lisainfot küsige telefonil 6 843 211, kirjutage aadressil info@erekoolitus.ee või