Tellitavad koolitused


Koolitusprogramm juhtimismeeskondadele ja üksuste juhtidele


LIIDER


24.november 2016 - 9. märts 2017

Koolitajad Mare Pork, Indrek Maripuu, Elar Killumets, Klaas Jan Reincke jt.

Sa oled nõudlik, kogemustega juht, kes otsib midagi uut – koolitust, mida siiani keegi pakkunud pole? See koolitusprogramm on mõeldud just sulle. Küsitlesime nii värskeid kui ka juba aastaid tegutsenud juhte ning koostasime vastuste põhjal koolitusprogrammi, mis inspireeriks ka kõige nõudlikumat juhti. Me ei paku lihtsustatud, kõigile sobivaid vastuseid, vaid aitame näha probleeme uue nurga alt, nii et iga juht ise õige lahenduse leiaks. Me aitame näha probleeme uue nurga alt, nii nagu Sa neile varem mõelnud ei ole.

Toome Sinuni uuenduslikud põhimõtted juhtimisvaldkonnas üle maailma, ultramoodsad lähenemised ning äärmiselt praktilised lahendused - kõik Sinu enese ning Sinu ettevõtte arengu teenistuseks. Tegemist on ERE Koolituste varasema täiendatud programmiga, mis on koostatud meie parimate koolitajate poolt. Eelmistel aastatel, kui pakkusime LIIDRI programmi, leidis see osalejatelt väga positiivse vastukaja.

Kutsusime oma oskusi ja kogemusi edasi andma oma koolitajate paremiku ning inimesed, kes on silma paistnud märkimisväärsete tulemustega ja oskavad väga hästi koolitada, ent on selles programmis unikaalselt uudsete ja omanäoliste lahendustega, mida mujalt ei saa. Koolituskava on süsteemne ja üksikasjalik, sellesse on kogutud juhtidele tähtsad ja huvipakkuvad teemad.

Mare Pork on olnud läbi aegade hinnatuim koolitaja ja tippjuhtide nõustaja, kes on alati sammukese ees Eestis levinud teadmistest ning toob sinuni teadmisi tulevikupsühholoogiast ning tehnikatest, mida sa veel täna ehk kasutada ei oska, ent kui seda tegema õpid, säästad kindlasti oma energiat ja närve igapäevatöös. Lisaks võlub ta oma isiksuse ja isikliku eeskujuna, tuues su ette töötavaid näiteid, kuidas oma elu ise paremini suunama õppida. Mitte asjata ei ole tema tippjuhtide koolitused pilgeni täis ja läbi müüdud. Ta puudutab koolituspäeva jooksul kindlasti midagi, mis just sind kõnetab. Ja teist Mare Porgi sarnast lihtsalt ei ole.

Klaas-Jan Reincke on Eestis elav hollandlane, kes võlub osalejaid oma mitmekihiliste kogemuste ja põneva esituslaadiga. Tema enda juhtimiskogemusi ja mitme riigi võrdlust täiendavad teaduslikud uuringud, mida ta koos oma meeskonnaga kasutab selleks, et õpetada sulle kinnitatud ja töötavaid lahendusi töödisaini ning juhtimise valdkonnast. Ta teab kasulikke võtteid, kuidas saavutada olukorda, kus inimesed ei tee tööd pelgalt palga pärast või käsuliini tõttu, ning kuidas kaasata inimesed mistahes eesmärke pühendunult ellu viima. Sellele koolitusele võtab ta kaasa oma teadmiste paremiku.

Elar Killumets on töötanud nii turundus- kui ka müügijuhina. Mõjukaid juhtimisvaldkonna teadlasi ja praktikuid ühendavate organisatsioonide liikmena toob ta meie ette kõige värskemad juhtimisvaldkonna avastused ja suunad. Ta teab ja ühendab sinu teadmisteks kokku paljude edukate juhtide ja organisatsioonide edulood, millest sul on võimalus saada kätte see kõige olulisem tuum, mida sulle tavalistel levinud juhtimiskoolitustel ei räägita.

Indrek Maripuu on hinnatud esineja, innovatsiooni arendaja ning ärimudeli konsultant, kelle koolitustel ei hakka kunagi igav – ta haarab sind tegevusse, paneb kastist välja mõtlema ja omaenese järeldusi sünteesima viisil, mis paneb sind aega ja ruumi unustama. Ta teab, kuidas saavutada teenuse või toote eristumine ning leida üles konkurentidest möödumise võimalused.

Kõik need inimesed oma põhjalike kogemustega ja säravate isiksustega moodustavad vägeva koosluse ning toovad Sinuni põneva koolitusprogrammi, mida mujalt ei koge! Pane meie koolitajad proovile ja küsi lahendusi just oma ettevõtte keerulistele probleemidele!

Koolitusprogrammis saab osaleda piiratud arv inimesi, et tagada hea grupitöö ning individuaalne lähenemine. Seega saavad osaleda vaid kiiremad registreerunud.

Hind sõltub osalejate arvust ja koolituse toimumise asukohast. Küsige pakkumist aadressil info@erekoolitus.ee või telefonil 5099885)

Täpsemalt igast koolituspäevast:

I päev. Strateegiakaart juhile: Kuhu me peaksime järgmiseks liikuma? Millised valikud mul on?

Koolitaja: Indrek Maripuu

Mitu Eesti taksofirmat arvestas viis aastat tagasi oma strateegiat kavandades Uberi tulekut? Mitu Euroopa taksofirmat sellega arvestas? Loomulikult Sa tead vastust – mitte ükski.

Ma tean, et tõenäoliselt ei juhi Sa taksofirmat. Iva on mujal – me enamasti ei näe ka oma valdkonnas selliseid turgu muutvaid arenguid ette. Need ei paista enne kui nad on käes. Välja arvatud ühel juhul – kui Sa ise oled algataja.

Aga kuidas olla ise algataja? Kuidas avastada ärivõimalusi väliskeskkonnas ning luua ja omada kogu aeg ülevaadet võimalikest valikutest? Klientidele küsimine siinkohal ei aita - klient oskab pakkuda vaid arendusideid, mis lähtuvad tema kogemusest konkureeriva tootega – üldjuhul ta tahab, et lisaksid oma tootele midagi, mida ta Sinu konkurentide juures näinud on.
See arusaadavalt edukas tee ei ole. Käesoleval koolitusel keskendume sellele, kuidas avastada ja luua võimalusi enne teisi. Sellised võimalusi, mis ületavad klientide ootuseid, muudavad sektoris siiani valitsenud arusaamasid ning parimal juhul isegi defineerivad ümber konkureerimise alused Sinu valdkonnas.

Sellel koolitusel võtame luubi alla kaks vaatenurka - kuidas luua konkurentsieelist:
1. kliendi ootuseid eirates (jah, Sa lugesid õigesti);
2. kasutades väliskeskkonnatrende.

Koolitusel osalejana küsid endalt:
1. Kui tihti meie firmas arutatakse dogmade ja nii-on-ju-alati-tehtud tegutsemisviiside üle?
2. Kas meie firmas on tegelikult olemas teadmine, kuhu maailm areneb ning kas tegeleme selle valguses oma valdkonna ja klientide tegelike vajaduste mõtestamisega?
Õpid kuidas sellest teha pidev protsess või hoiak, mitte aeg-ajalt ette võetav formaalsus.

Koolitusel analüüsime eelnevate teemadega seotud reaalse elu kaasuseid ning õpime kasutama tööriistu, mis aitavad Sul luua uusi strateegilisi valikuid. Põnevad kaasused on valitud nii Eestist kui välismaalt. Nende valimisel oleme välistanud üleekspluateeritud suurfirmad – IKEA, Google, Amazon jt – ning valinud näited, millega on lihtsam samastuda ja oma ärisse paralleele tuua. Kaasuste juures keskendume nende süsteemsele analüüsimisele Osterwalderi ärimudeli metoodika alusel.

Peamised teemad:

1. Iseenesestmõistetavuste kaardistamine ja kahtluse alla seadmine.
2. Väliskeskkonna trendide ning kliendivajaduste muutumine.
3. Kaasuste ärimudelite analüüs ja võrdlemine.

Koolitaja Indrek Maripuu
Indrek Maripuu Koolitaja Indrek Maripuu on ettevõtja üle tosina aasta. Eesti ühe suurima konsultatsioonifirma BDA Consulting rajaja ning ühena juhtidest aitas ta koostada enam kui saja Eesti organisatsiooni äriplaanid, tasuvusanalüüsid ja strateegiad, korraldades sadu ajurünnakuid. Nii tekkis tal huvi viiside vastu, kuidas suunata oma mõte rajale, mida igaüks ei näe. Teooriast õpitut oma kogemustega liites lõi ta ainulaadse metoodika, mis võimaldab leida uusi ideid ning treenida ennast mõtlema väljaspool piiranguid. 2010. aastal kolis Maripuu pealinnast Põlvamaale. Sellest saati on ta arendanud tooteid oma meetodi põhjal, ühtlasi õpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis ettevõtlust ning juhtinud ASi Keila Taastusravikeskus nõukogu.II päev. Töödisain - uus juhtimismeetod tulemuste kujundamisel

Oska kujundada oma inimeste ja enda töö meeldivaks ja tõhusaks!
Koolitaja: Klaas-Jan Reincke

Kas oled kuulnud oma kolleege ohkamas peale puhkust, et jälle hakkab see töö pihta? Miks ei võiks aga töö olla sama mõnus kui puhkus? Me oleme harjunud, et töö ei ole sama nauditav nagu raamatulugemine või sama kaasahaarav kui mäng… Töö ei ole ju miski, mida me tahame kogu aeg innustunult teha, nagu õppimine pole laste lemmiktegevus, kui on valida õppimise ja Pokemon GO või arvutimängu vahel? Töö põletab stressiga, vaevab oma raskustega ning tapab igavusega. Aga miks? Ja kas ei saaks teisiti? Ometi on teada, parimad tulemused tagab töö, mis on iseenesest nauditav. Mis oleks, kui saaksime oma tööd nautida nagu oma hobi või meelistegevust? Kuidas muuta (enda ja teiste) töö nauditavaks, iseenesest motiveerivaks, produktiivsemaks? Kuidas vähendada tööstressi ja läbipõlemise ohtu, haiguspäevi ja töötaja lahkumise tõenäosust?

Kuidas saaks aidata inimestel rutiini vältida või kuidas aidata inimestel ületada hirme tööülesande ees, mis tundub neile liiga raske? Me kinnitame teile, et see on võimalik. Ja et tulemused paranevad uskumatu kiirusega, kui te tegelete sellega, et lisaks palganumbrile paneb inimese tööle ka see, et tema töö tundub talle väga huvitav.

Kas tahaksid osata (enda ja) oma töötajate töö teha huvitavaks? Tööd on võimalik kujundada haaravaks kogemuseks, mille kvaliteet on teaduslikult mõõdetav. Haaravasse kogemusse investeerimine on tulus, sest inimesed töötavad suurema pühendumise, keskendumise ja entusiasmiga, kui töö on iseenesest nauditav. Kaasaegne juht mõistab, et haarava töö pakkumine peaks tema organisatsiooni jaoks prioriteet olema.

Koolitusel õpitavad teadmised aitavad sul mõjutada ka iseenda tööelu ning aru saada, mida teha, kui töö muutub igavaks, kui sa ise takerdud rutiini või kohtad eesmärke, mille ületamine tundub raske. Kas jätta töö sinnapaika ja otsida uus või leida viise, kuidas igavad tööülesanded taas põnevaks ja innustavaks muuta. On see üldse võimalik? Tahaksid sa ka ise täiendada oma oskusi ja teadmisi meetoditega, mis päriselt aitavad sul olla särasilmne ja rahul sõltumata sellest, milliseid ülesandeid pead täitma?
Koolituse teemad:
Mis on töödisain ning milline on hästi disainitud töö? Miks sellest maailmas viimasel ajal nii palju räägitakse?
Miks on kehv tööelamus ettevõtetele kahjulik?
Miks rahulolust ei piisa ja miks rahulolu mõõtmine ei tööta?
Kuidas head tööelamust mõõta ja kuidas seda suunata?
Mis on majanduslik kasu töö disainimisest?
Kuidas seda teha? Kuidas vältida rutiini töös? Milliseid tehnikaid saab kasutada? Kuidas vältida igavust?
Kuidas ületada hirmu raske tööülesande või suure eesmärgi ees?
Kuidas leida üles, mis konkreetse ülesande inimese jaoks raskeks või hirmutavaks muudab ja kuidas aidata seda hirmu ületada?
Kuidas mõelda omaenese tööelu üle ning mida võtta ette omaenda tööelamuse parandamiseks?
Koolitus annab:
- Teadmised, kuidas luua head elamust erinevate tööde lõikes;
- Oskuse vältida peamisi töönaudingut takistavaid vigu juhtimises;
- Võimaluse mõelda motivatsioonisüsteemidest uuel, kuluefektiivsel viisil;
- Oskuse kasutada mõningaid töö disainimiseks vajalikke meetodeid;
- Võimaluse näha oma organisatsioonis uusi võimalusi, mida töödisaini abil majanduslikuks kasuks pöörata.

Klaas-Jan Reincke Koolitaja Klaas-Jan Reincke on Hollandist pärit juht, kes on 20 aasta jooksul erinevates organisatsioonides üle Euroopa analüüsinud, miks inimeste tulemuslikkus nii uskumatult erinev on. Isegi ühe inimese töö võib olla ühel päeval väga tulemuslik, samas kui mõnel teisel päeval ei tule tal midagi välja. Selgus, et erinevus tuleneb muuhulgas sellest, kuidas inimesed oma tööd kogevad ning kui haaratud nad tööst on. Sadade organisatsioonide süvaanalüüs on näidanud, et just see, kui palju inimesed on oma tööst haaratud, eristab häid ja väga häid ettevõtteid. Klaas-Jan Reincke rakendas seda teadmist ka oma töös, kui oli aastatel 2003–2014 CPD Arenduskeskuse juht. Ta usub, et see on üks põhjus, miks neist sai 2012. aasta Eesti kõige töötajasõbralikum ettevõte. Nüüd on Klaas-Jan Reinckel uus missioon: aidata inimestel üle maailma nautida oma tööd. Koos Tartu Ülikooli psühholoogidega arendab ta selleks välja uusi meetodeid. Alates 2014. aasta suvest on ta seotud eesti-hollandi start-upiga Vivic.


III päev. Kõrge tulemuslikkuse kultuuri saavutamine ja teistmoodi kontroll juhtimises.

Üle võlli juhtimismudelid – mida neist „normaalsetel“ ettevõtetel õppida on?


Koolitaja: Elar Killumets

Kuna radikaalsus on hetkel nii juhtimisteoreetikute kui -praktikute hulgas moes, siis on teadus ja populaarteadusajakirjade kaante vahel hulgaliselt näiteid ettevõtetest, kes teevad midagi täiesti teisiti. Ja neid esitletakse tihti kui „nii ongi õige, tehke kõik samamoodi!“. Paraku pole kunagi selge, kas nende ettevõtete edu taga on see ultramoodne juhtimispõhimõte või lihtsalt pime õnn (loodetavasti aega annab arutust). Aga me oleme nendest üle võlli juhtumitest välja valinud need osad, mis kindlasti töötavad, millel on taga aastakümnete pikkune uuringute traditsioon. Ja mis on muutunud baasteadmiseks – kuidas inimene toimib ja kuidas juhtimine saab seda toimimist ära kasutada. Nii võtame nendest üle võlli juhtumitest välja ainult selle, mis juba täna ja praegu teie ettevõtet aidata saab.
Teistmoodi kontroll juhtimises
1. Kuidas kasutada juhtimises sotsiaalse kontrolli tööriistu?
2. Kuidas juhtida ja eesmärgistada kogu ettevõtet läbi iga töökoha MÕTTE toomise juhtimise keskmesse?
3. Kuidas tuua ettevõte kui terviku huvid tulemusjuhtimise keskmesse (MEIE-mõtlemine)?
4. Teistmoodi põhimõtted tulemusjuhtimises

Me vaatame näiteks ühte ettevõtet, kus juhte polegi, kuid ometi kõik toimib, sest nad on teadlikult rakendanud oma ettevõttes praktiliselt kõik sotsiaalse kontrolli tööriistad, mis meile täna teada on.
Kõrge tulemuslikkuse kultuuri loomine (high performance work culture) HPT
1. Ambitsioonikate eesmärkide kasutamine – mis tingimustel see on üldse võimalik?
2. Visualiseerimine juhtimises – ilmselt üks tõhusamaid ja samas alakasutatumaid võimalusi töötajate pühendumuse ja tegutsemistahte tõstmiseks
3. Dialoogiline juhtimine – täitsa uus asi, samas ülilihtne ja väga tõhus viis motivatsiooni tõstmiseks ja finantstulemuste radikaalseks parandamiseks. Me vaatame näiteks ühte ettevõtet, kes tegutseb globaalsel stabiilsel turul (2 -3% kasvu aastas), kuid on suutnud järjekindlalt (juba üle 20 aasta) kasvada üle 35% aastas. Koolituse käigus sa saad: 1. Ideid, kuidas oma ettevõtte tulemusi tõsta
2. Läbi mõelda, kuidas mõni „üle võlli“ juhtimispraktika võiks sinu ettevõttes reaalselt välja näha.
3. Teadmise, kuidas teised on neid põhimõtteid rakendanud (nii modifitseeritud kui modifitseerimata kujul).
4. Aru saamise, MIKS need asjad töötavad ja kindlustunde, KAS sinu ettevõte neist midagi võita võiks.
5. Oskuse teadlikult kasutada teistmoodi lähenemisi oma organisatsiooni hüvanguks
6. Saad mõtteid, mis suunas iseennast edasi arendada

Koolitaja Elar Killumets
Elar Killumets Elar Killumets on juhtimisega kokku puutunud nii alluva, juhi, õppejõu kui ka juhtimisvaldkonna uurijana. Oma töös firmades Smarten ja DHL oli ta lisaks juhi rollile tihedalt seotud ka müügiga suurklientidele. Alates 2009. a. on ta Tartu Ülikooli juhtimisteaduskonna doktorant ja koosseisuväline lektor. Spetsialiseerumis¬valdkonnaks on meeskondade efektiivsuse hindamine, kus koostöös USA kolleegidega viib läbi uuringut, millel on potentsiaali jõuda tulevikus ka juhtimisõpikute kaante vahele. Juhtide koolitamises on Elar Killumets keskendunud peamiselt sellele, kuidas juht saab meeskonna protsesse mõjutades meeskonna tulemuslikkust tõsta.

IV päev. Kaasaegsed ajakasutus- ja keskendumistehnikad.

Kuidas tekitada väärt aega juurde?


Elu muutev käsitlus tipptegijate koolitajalt Mare Porgilt

„Kiired asjad on harva olulised ja oluliste asjadega on harva kiire“ on öelnud Eisenhower. Kas Teie võtate aega tõeliselt oluliste asjade jaoks? Või lahendate päevast päeva aina uusi tulekahjusid? Me õpime tööl erinevaid tööprotsesse ja arvutiprogramme, juhtimisoskusi, mida peetakse oluliseks, kuid ikka kõnnib enamik inimesi kogu elu ringi, tundes end ebatäiuslikuna, vajades oskusi, kuidas tõeliselt oluliste asjadega elus toime tulla.

Kui palju teie mõtted hüplevad? Kas vihastute enda peale siis, kui ei suuda keskenduda?

Sageli vajame lisaenergiat teistega suheldes või teisi inimesi juhtides. Hea inimeste juht tunneb hästi eelkõige iseennast –oma oskusi, emotsioone, sisemisi takistusi ja arengukohti, oma tulevikueesmärke ja käitumisreaktsioone erinevates olukordades. Seejärel on ta võimeline tundma hästi teisi ja neid hästi juhtima. Töises kiires oravarattas jääb aga harva aega mõelda tõeliselt olulistele küsimustele: kui suure osa ajast olen oma eluga rahul ja millistes valdkondades veel ei ole? Mida teha, et kogu eluga igas valdkonnas ja igal ajal rahul olla? Ja kui juba kannatada, siis kuidas kannatada võimalikult mõistlikult? Mida teha, et mu soovid ja tahtmised oleksid tasakaalus ning ma ise tunneksin end rahulolevana? Kuidas kasutada paremini olemasolevat aega ja energiat?

Kui tahate leida neile küsimustele vastust, siis uskuge, Te pole üksi. Neid inimesi on veel. Ja nüüd kutsumegi me need inimesed koos arutlema ja arenema, osalema uues omanäolises Mare Porgi koolitusprogrammis, mis aitab saada vastuseid just neile ja teistele Teie jaoks olulistele küsimustele.

Tuntud psühholoog Mare Pork ütleb, et elu on hindamatu väärtusega, kuid elu terviklikkus ja rahulolu on sõltuv tajumise viisidest (nii aja kui toimuva tajumise viisidest). Elu tuleb ümber korraldada nii, et prioriteediks saaks tunnetatud, pühendunud, ärevusest vaba kvaliteetaeg. Mare Pork ütleb, et kuigi inimene tehniliste vahendite abil “säästab aega”, siis pole ta veel aru saanud, et aega on vaja õppida paremini läbi elama.

Mare Pork arvab, et hoolimata kõigist meie erialastest oskustest ja teadmistest on enese ja teistega hakkamasaamine ning eluga rahulolu inimese suurim väljakutse. Miks me siis kõige selle kohta nii vähe õpime? Miks me jätame olulised asjad unarusse ja mattume pakiliste alla?

Hea uudis on see, et me saame muuta oma seisundeid, suhtumisi, tundeid, mõtteid; nautida lahkete ja tarkadega koosolemist.
Koolituselt saate:
- Tõhusaid meetodeid enese ja teiste juhtimiseks
- Oskused käituda keerulistes olukordades enda ja teiste tundeid säästvalt ja arukalt
- Parema arusaamise ennast ja teisi käivitavatest ja pidurdavatest teguritest
- Teadmised tänapäevastest seisukohtadest enese- ja ajajuhtimise vallas
- Oskused keskenduda paremini ja seeläbi säästa aega ja energiat
- Võimaluse olla edaspidi õnnelikum ja rahulolevam kui olete praegu

Koolitusprogrammi käigus puudutatakse olulisi teemasid töistes ja isiklikes suhetes, õpetatakse ajakasutusoskusi, keskendumisoskusi, enesekehtestamisoskusi, enese paremat juhtimist ja efektiivsemat energiakasutust, oskusi hoida end tasakaaluka ja rahulikuna igasugustes elusituatsioonides, õpitakse, kuidas mitte sõltuda teiste inimeste tujudest ja meeleoludest. Teoreetilise koolituse kõrval on siin samaväärne rõhk praktiliste, tegelikust elust tulenevate kogemuste vahetamisel ja analüüsil.
Teemad:
Aja tajumise ja kasutamise parandamine keskendumistehnikate abil
Kuidas käib mõistlikult kannatamine ehk kuidas saavutada otsus ja kontroll oma elu üle
Enesejuhtimine kriitilistes olukordades – uusi fakte.
Inimese võimalused seisundijuhtimisel.
Negatiivsete emotsioonidega toimetulek.
Teadvuse seisundite juhtimine ja elufilosoofia.
Kuidas liikuda negatiivsetelt emotsioonidelt neutraalsusesse?
Inimestevahelisest mõjutamisest aju-uuringute valguses.
Kuidas kontrollida olukorda, mis tundub kontrollimatu?
Õhkkonna kujundamine - heade tunnete pakkumine, raskete „läbitöötamine” - konflikt, vastupanu.
Oma emotsionaalse stiili hindamine, pingetaluvus. Pingetaluvuse mõõtmise test.
Positiivsuse postulaat negatiivse nihke vastu ja konstruktiivsuse suhtes vastutuse võtmine.
Pingetaluvuse taju täpsustamine – millied on sinu pingeastmed ning kuidas energia ja pinge jaotuvad?
Taju täpsus – mida see tähendab ja mida sellega annab teha? Mida tähendab igahetkeline kohalolu ja miks sellest viimasel ajal nii palju räägitakse?
Ajatajust eluga rahulolu kindlustajana.
Millest sõltub kontaktivalmidus ja kontaktivõime?
Kuidas iseennast „üle mängida“ – kui meie hinnangud ja reaktsioonid on nii kiired tulema, siis mis ajahetkel ja kuidas me oma aju mõjutada saame? Kus on valik? Kas ja kus saab veel midagi muuta?
Palju uusi fakte, mis muudavad kujutlust inimesest – neuronite muutumised, kirgede biokeemia, teadvuse eriseisundid.

Koolitaja Mare Pork
Mare Pork Koolitaja Mare Pork on konsultant ja juhtimiskoolitaja ning Tallinna Ülikooli kliinilise psühholoogia professor. Ta on hinnatud ekspert juhtimiskompetentsuse hindamisel ja arendamisel,oodatud esineja konverentsidel.Ta on läbi viinud tippjuhtide ja -spetsialistide aastaseid kursusi ning lühemaid koolitusi. Koolitustel on läbivateks teemadeks inimese valikute suurendamine, nii igapäevastes kriitilistes olukordades kui ka tõsiste kriiside lahendamisel. Tema armastatud teemadeks on teadvuse seisundite ja mõtlemise muutused, selge teadvuse Mindfulness ideed ja tehnikad, millel on nii elufilosoofiline kui ka äärmiselt praktiline mõõde. Nii eesti kui rahvusvaheliste meeskondadega organisatsioonid tellivad temalt koolitusi eelkõige juhtimispsühholoogia teemadel. Mare Pork koolitab eesti, inglise ja vene keeles.

V päev.Klassi kokkutulek: Õppimist väärt praktikate päev.

Olete kuulnud ütlust: üks pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna? Lisame siia, et kogemus ütleb veel rohkem ja et oma silm on kuningas. Külastame ettevõtteid, mille juhtidelt on õppida väärt kogemusi ja nõuandeid valdkondadest, millest me liiga paju ei tea. Ettevõtted, mida külastame, koostatakse lõplikult alles pärast osalejatega vestlemist ja vastavalt osalejate profiilile ning kinnitatakse lõplikult alles programmi alguses kogunenud koolitusgrupist lähtuvalt, kuid kinnitame teile, et kavas on ka ettevõtteid, kuhu te muidu ei satuks ning pettuma te ei pea.

Oleme varemgi teinud väljasõite põnevatesse ettevõtetesse ning osalejate tagasiside on olnud äärmiselt positiivne. „Ma poleks kunagi arvanud, et õpin just selliselt päeval korraga nii palju,“ ütles üks tippjuht. „Ma ootasin sellelt moodulilt kõige vähem,“ lisas üks pikas juhtimisprogrammis osaleja, „ent sain vaat et kõige rohkem uusi teadmisi“.