KoolitusedMuutustega kohanemise koolitus


Mõtlemine muutuste ajal

Kuidas olla edukas muutlikes oludes?
Populaarne koolitus Mare Porgilt

Mare Pork koolitab See on koolitus, mis õpetab analüüsima oma olukorda ja leidma lahendusi erinevates muutlikes olukordades, ning pakub teadmisi selle kohta, kuidas muutuste ajal mõelda. Koolitus sisendab enesekindlust ja positiivset hoiakut ning õpetab tehnikaid, kuidas mõelda selgelt ja rahulikult igal ajal.

Vahel on muutused põnevad ja teevad meile head, vahel aga ei oska kuidagi mõelda, kuidas see või teine elu keerdkäik meile kasuks võiks tulla. Koolitus „Mõtlemine muutuste ajal“ õpetab aga mõtteviisi, millega muutuste ajal toime tulla: analüüsima oma olukorda ja leidma lahendusi ka siis, kui keeruline olukord ei möödu kiiresti ega iseenesest. Koolitus aitab säilitada enesekindlust ja positiivsust vaatamata sellele, mis toimub meie ümber.

„Mõtlemine muutuste ajal“ on meie hinnangul üks kasulikumaid koolitusi, mida Eesti koolitusturult leida võib. Ehkki lühike, on see ka tõhus, võttes kokku just nimelt osalejatele vajaliku. Mare Pork õpetab mõtlema olukordades, mis esmapilgul tunduvad lahendamatud ning annab kaasa soovitusi, mida saab kasutada kogu elu jooksul.
Koolituselt teemad:
 • Kuidas me tavaliselt muutustele reageerime? Mis teeb meie jaoks muutused raskeks?
 • Muutuste plussid ja miinused. Kuidas muutusi enda heaks ära kasutada?
 • Kuidas muutuste ajal mõelda ning kuidas elu poolt ette seatud erinevatest takistustest või madalseisudest välja tulla?
 • Kuidas säilitada tasakaalu kõikuval pinnal? Mida tähendab ärevate mõtete lõpuni mõtlemine ja kuidas seda teha?
 • Kuidas saab juhtida tundeid ja kuidas see mind töös aitab? Millised võimalused on oma meeleolu, seisundi ja tunnete juhtimiseks?
 • Enesejuhtimise psühholoogia parimad praktikad. Teadusuuringute tulemused ja praktiline kasu aju-uuringutest. Kuidas paremini kasutada oma aju? Inimeste siseressursside kasutamata võimalused.
 • Kas on päriselt võimalik saavutada olukord, kus ma enam kunagi ei vihasta, pole ärev, ei solvu? Negatiivsete tunnete ohjamine avara taju ja tähelepanu fookuse muutmise kaudu.


 • Koolitaja Mare Pork
  Mare Pork Koolitaja Mare Pork on konsultant ja juhtimiskoolitaja ning Tallinna Ülikooli kliinilise psühholoogia professor. Ta on hinnatud ekspert juhtimiskompetentsuse hindamisel ja arendamisel,oodatud esineja konverentsidel.Ta on läbi viinud tippjuhtide ja -spetsialistide aastaseid kursusi ning lühemaid koolitusi. Koolitustel on läbivateks teemadeks inimese valikute suurendamine, nii igapäevastes kriitilistes olukordades kui ka tõsiste kriiside lahendamisel. Tema armastatud teemadeks on teadvuse seisundite ja mõtlemise muutused, selge teadvuse (Mindfulness-i) ideed ja tehnikad, millel on nii elufilosoofiline kui ka äärmiselt praktiline mõõde. Nii eesti kui rahvusvaheliste meeskondadega organisatsioonid tellivad temalt koolitusi eelkõige juhtimispsühholoogia teemadel. Mare Pork koolitab eesti, inglise ja vene keeles.

  Pakub huvi? Lisainfot küsige telefonil 6 843 211, kirjutage aadressil info@erekoolitus.ee või

  Koolituse hind sõltub koolitatavate arvust ja koolituse toimumise kohast. Küsige pakkumist aadressil info@erekoolitus.ee või telefonidel 684 3211 või 5664 4381.