KoolitusedIndrek Maripuu kaasahaarav koolitus ajurünnakute tõhusamast läbiviimisest meeskonnaliikmetele


Nüüd ja praegu: tekitame kasutavaid ideid!

Tööriistakohver koosolekute läbiviimiseks
Kui tõhusad on Teie ajurünnakud ja koosolekud? Ja kui tihti Te kutsute oma meeskonna kokku, et mõnda olukorda arutada ja edasiminekuks ideid leida? Selline koosolekutel läbi viidud ajurünnak on päris sagedasti kasutatav töövorm –– arutate ja vaidlete, kuni parim lahendus leitud või aeg otsas.

Vaidlemisel põhinev mõtlemise süsteem on hea ja vajalik, aga sellest üksi ei piisa! On kindlaks tehtud, et hästi kokku töötav meeskond lihtsalt jätab sel juhul osa oma potentsiaalist kasutamata ning mitmed tõeliselt head ideed jäävad leidmata. Tavaline ajurünnak on tihtipeale igav ja ettearvatav. Selle vältimiseks on olemas erinevaid tehnikaid – näiteks Brainwriting, Juhusliku impulsi meetod ja Parkimismaja.

Selle koolituse käigus õpite kasutama ajurünnaku tehnikaid, mis aitavad meeskonnast rohkem „kätte saada“. Veelgi enam - te saate neid tehnikaid ka edaspidi väga kergesti kasutada ja need muudavad Teie arutelud tõhusamaks, sest kõik hakkavad kaasa töötama, murtakse rajasõltuvus ning väärtuslike ettepanekute hulk kasvab.

Koolituselt saate:
 • tehnikad ajurünnaku juhtimiseks ja ettepanekute leidmiseks;
 • võtted, kuidas aidata meeskonnal näha probleeme uuel viisil ning leida neile uusi lahendusi;
 • meetodid eri lahenduste võrdluseks ja parimate leidmiseks;
 • näidisvormid iga metoodika kohta.

 • Koolituse ülesehitus on maksimaalselt praktiline – vähe juttu ja palju tehnikate läbiproovimist reaalsete kaasuste baasil. Saate kõiki tehnikaid omal nahal läbi proovida – see kogemus teeb nende rakendamise oma meeskonnas väga lihtsaks.

  Koolituse käigus õpitakse kasutama 6 tehnikat: 1 jäämurdja, 3 ideede leidmise tehnikat, 2 väljavalimise tehnikat. Igaühe kohta saavad osalejad kaasa ka aluspõhjad koos juhendiga, mis teeb tehnikate kasutamise meeskonnas kergeks.
  Sihtgrupp
  See koolitus on mõeldud, kõigile, kes peavad töötama meeskonnas või meeskondadega. Koolitus annab tipp-, keskastme- ja projektijuhtidele tööriistakohvri, millega edaspidi oma nõupidamisi tulemuslikumaks muuta.

  Ajakava

  9:45 - 10:00 Saabumine ja hommikukohv
  10:00 - 11:30 Koolitus
  11:30 - 11:45 Kohvipaus
  11:45 - 13:45 Koolitus


  Koolituse hind sõltub koolitatavate arvust ja koolituse toimumise kohast. Küsige pakkumist aadressil info@erekoolitus.ee või telefonidel 684 3211 või 5664 4381.

  Indrek Maripuu Indrek Maripuu on ettevõtja üle tosina aasta. Eesti ühe suurima konsultatsioonifirma BDA Consulting rajaja ning ühena juhtidest aitas ta koostada enam kui saja Eesti organisatsiooni äriplaanid, tasuvusanalüüsid ja strateegiad, korraldades sadu ajurünnakuid. Nii tekkis tal huvi viiside vastu, kuidas suunata oma mõte rajale, mida igaüks ei näe. Teooriast õpitut oma kogemustega liites lõi ta ainulaadse metoodika, mis võimaldab leida uusi ideid ning treenida ennast mõtlema väljaspool piiranguid. 2010. aastal kolis Maripuu pealinnast Põlvamaale. Sellest saati on ta arendanud tooteid oma meetodi põhjal, ühtlasi õpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis ettevõtlust ning juhtinud ASi Keila Taastusravikeskus nõukogu.
  Pakub huvi? Lisainfot küsige telefonil 6 843 211, kirjutage aadressil info@erekoolitus.ee või