Tellitavad koolitusedKoolitus juhtidele ja juhtimismeeskondadele tulemusjuhtimise parimatest praktikatest


Kõrge tulemuslikkuse kultuuri saavutamine ja teistmoodi kontroll juhtimises.

Üle võlli juhtimismudelid – mida neist „normaalsetel“ ettevõtetel õppida on?


Koolitaja: Elar Killumets

Kuna radikaalsus on hetkel nii juhtimisteoreetikute kui -praktikute hulgas moes, siis on teadus ja populaarteadusajakirjade kaante vahel hulgaliselt näiteid ettevõtetest, kes teevad midagi täiesti teisiti. Ja neid esitletakse tihti kui „nii ongi õige, tehke kõik samamoodi!“. Paraku pole kunagi selge, kas nende ettevõtete edu taga on see ultramoodne juhtimispõhimõte või lihtsalt pime õnn (loodetavasti aega annab arutust). Aga me oleme nendest üle võlli juhtumitest välja valinud need osad, mis kindlasti töötavad, millel on taga aastakümnete pikkune uuringute traditsioon. Ja mis on muutunud baasteadmiseks – kuidas inimene toimib ja kuidas juhtimine saab seda toimimist ära kasutada. Nii võtame nendest üle võlli juhtumitest välja ainult selle, mis juba täna ja praegu teie ettevõtet aidata saab.
Teistmoodi kontroll juhtimises
1. Kuidas kasutada juhtimises sotsiaalse kontrolli tööriistu?
2. Kuidas juhtida ja eesmärgistada kogu ettevõtet läbi iga töökoha MÕTTE toomise juhtimise keskmesse?
3. Kuidas tuua ettevõte kui terviku huvid tulemusjuhtimise keskmesse (MEIE-mõtlemine)?
4. Teistmoodi põhimõtted tulemusjuhtimises

Me vaatame näiteks ühte ettevõtet, kus juhte polegi, kuid ometi kõik toimib, sest nad on teadlikult rakendanud oma ettevõttes praktiliselt kõik sotsiaalse kontrolli tööriistad, mis meile täna teada on.
Kõrge tulemuslikkuse kultuuri loomine (high performance work culture) HPT
1. Ambitsioonikate eesmärkide kasutamine – mis tingimustel see on üldse võimalik?
2. Visualiseerimine juhtimises – ilmselt üks tõhusamaid ja samas alakasutatumaid võimalusi töötajate pühendumuse ja tegutsemistahte tõstmiseks
3. Dialoogiline juhtimine – täitsa uus asi, samas ülilihtne ja väga tõhus viis motivatsiooni tõstmiseks ja finantstulemuste radikaalseks parandamiseks. Me vaatame näiteks ühte ettevõtet, kes tegutseb globaalsel stabiilsel turul (2 -3% kasvu aastas), kuid on suutnud järjekindlalt (juba üle 20 aasta) kasvada üle 35% aastas. Koolituse käigus sa saad: 1. Ideid, kuidas oma ettevõtte tulemusi tõsta
2. Läbi mõelda, kuidas mõni „üle võlli“ juhtimispraktika võiks sinu ettevõttes reaalselt välja näha.
3. Teadmise, kuidas teised on neid põhimõtteid rakendanud (nii modifitseeritud kui modifitseerimata kujul).
4. Aru saamise, MIKS need asjad töötavad ja kindlustunde, KAS sinu ettevõte neist midagi võita võiks.
5. Oskuse teadlikult kasutada teistmoodi lähenemisi oma organisatsiooni hüvanguks
6. Saad mõtteid, mis suunas iseennast edasi arendada

Kellele koolitus mõeldud on: tegevjuhid ja tegevjuhtkonna liikmed.
Koolitaja Elar Killumets
Elar Killumets Elar Killumets on juhtimisega kokku puutunud nii alluva, juhi, õppejõu kui ka juhtimisvaldkonna uurijana. Oma töös firmades Smarten ja DHL oli ta lisaks juhi rollile tihedalt seotud ka müügiga suurklientidele. Alates 2009. a. on ta Tartu Ülikooli juhtimisteaduskonna doktorant ja koosseisuväline lektor. Spetsialiseerumis¬valdkonnaks on meeskondade efektiivsuse hindamine, kus koostöös USA kolleegidega viib läbi uuringut, millel on potentsiaali jõuda tulevikus ka juhtimisõpikute kaante vahele. Juhtide koolitamises on Elar Killumets keskendunud peamiselt sellele, kuidas juht saab meeskonna protsesse mõjutades meeskonna tulemuslikkust tõsta.


Hind sõltub osalejate arvust ja koolituse toimumise asukohast. Küsige pakkumist aadressil info@erekoolitus.ee või telefonil 5099885)