KoolitusedEsinemisoskuste arendamine või ühe kõne harjutamine


Martin Veinmanni individuaalkonsultatsioonid.


Milline on Sinu järgmine avalik ülesastumine? Tahaksid Sa olla mõjusam ja enesekindlam siis ja edaspidi? Ole sa poliitik, president, ettevõtte juht või tudeng, kellel vaja diplomitööd kaitsta, kui Sul on vaja esineda mõjusalt ja enesekindlalt, ära kõhkle! Martin Veinmanni personaalsel konsultatsioonil pööratakse kogu tähelepanu just Sinu järgmise esinemise treenimisele. Tule oma konkreetse etteaste eel, pakume Sulle personaalset abi väga konkreetseks puhuks.

Sellel individuaalkonsultatsioonil tegeletakse ainult Sinuga, lihvitakse esinemist ja antakse nõu just Sinu valitud konkreetse etteaste parimal viisil ettekandmiseks. Õpitud oskusi saad aga kasutada edaspidigi kogu elu jooksul.

Individuaalkonsultatsiooni pikkus ja hind sõltub konkreetsest juhust ja raskusastmest, kuid kestus otsustatakse koostöös tellijaga.

Ühe individuaaltunni hind on 79 eurot +KM, tüüpiliselt vajatakse 5 tundi, kuid konkreetsetel juhtudel võib minna ka vähem või rohkem aega. Huvi korral või täpsustavate küsimuste puhul palun helistage telefonil 6843211 või 56644381 või kirjutage registreerimine@erekoolitus.ee.